חדר האוכל המרווח והנעים בבית גבריאל
בית אבות בחיפה
מחלקה חדישה ומרווחת בבית אבות בית גבריאל בחיפה
בית אבות בית גבריאל בחיפה
חדר הפיזיותרפיה המשוכלל בבית אבות בית גבריאל חיפה
בית גבריאל חיפה בית אבות בחיפה
חזית הבניין החדש
עמדת קבלה בכניסה לבית גבריאל חיפה
בית אבות סיעודי בחיפה
הכניסה המוארת והמרווחת לבית גבריאל
בית אבות לתשושי נפש בחיפה
פינת ישיבה נעימה וחדישה בבית אבות בחיפה
בית גבריאל
בית גבריאל
בית גבריאל חיפה
חדר גדול ונעים במחלקה הסיעודית
בית אבות בחיפה
בית גבריאל – בית אבות בחיפה

לצפייה ב4 חוות דעת

נווה גנים 10, חיפה

 • מספר דיירים 138
 • מימון
  • מימון פרטי | קוד משרד הבריאות
 • דת מעלית שבת

בית אבות בחיפה בית גבריאל הינו בית אבות חדש ומודרני.

בית האבות ממוקם במיקום מרכזי בשכונת נווה גנים החדשה. הבית שייך לרשת בית גבריאל, רשת ותיקה ומובילה בתחומי הבריאות והסיעוד המתמחה במתן שירותים רפואיים ופתרונות דיור לבני הגיל השלישי בעלי מוגבלויות תפקודיות ובריאותיות. הרשת פעילה משנת 1996. בית גבריאל חיפה פועל ברישיון ובפיקוח של משרד הבריאות ומשמש בית מקצועי משפחתי, נעים וחם. מבנה הבית הינו חדש ומודרני המותאם לתקנות משרד הבריאות ומתאים למגורי קשישים סיעודיים ותשושי נפש באופן בטיחותי ונוח ובכניסה לבית הוקם בית קפה "קפה קהילה" לרווחת הדיירים ומשפחותיהם. הגישה אל הבית קלה ונוחה מכל חלקי העיר.

חוות דעת מאומתות של דיירים ובני משפחותיהם

 • שירות ואדיבות הצוות
 • מצב החדרים / הדירות
 • שירותי רפואה
 • פעילות חברתית
 • רמת המתקנים

דנה פסקל

 • 2019 ספטמבר

קיבלנו הרבה המלצות על המקום לפני שהעברנו את חמותי לבית גבריאל חיפה. היא שם כבר שבועיים ואנחנו מרוצים מהבחירה. אנחנו מגיעים לבקר כמעט כל יום. הניקיון במקום מצוין, תמיד מצוחצח ומסודר, יש ריח נעים לעומת מקומות כאלו שבדרך כלל הריח בהם לא הכי טוב. החדרים גם כן מרווחים, יפים והמצעים נעימים ונקיים. תמיד כשאנחנו מגיעים הדיירים מטופחים ונקיים. פעמיים בשבוע יש זמר שמגיע למקום או שיש שירה בציבור. יש כל מיני פעילויות שעושים להם כמו פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק, ציור, פעילויות עם כדור. הצוות אכפתי, אחראי ותמיד מסביר פנים. יש חצר פנימית במקום שבה אפשר לשבת ויש שם פרחים וספסלים נחמדים. מבחינת חנייה מאוד קל למצוא.

אפרת רם

 • 2019 ספטמבר

הכנסנו את אמא שלי לפני חודשיים למחלקת תשושי נפש בבית גבריאל חיפה. אנחנו באופן כללי מאוד ממליצים על המקום. הבית מתוחזק כמו שצריך, תמיד נקי ועם ריח נעים. החדרים מאווררים ומרווחים ותמיד המיטה והארון מסודרים. רוב המטפלים והמטפלות שאנחנו נתקלנו בהם מקסימים ונחמדים, מאירי פנים ודואגים לאמא במה שצריך. משהו ששמתי לב אליו זו העובדה שאמא ושאר הדיירים תמיד נקיים, מטופחים ומסורקים. פעם בשבועיים מגיעות כמה נשים נחמדות שעושות להן תספורת, או מניקור ופדיקור, מאוד נחמד. הארוחות מאוד מגוונות וטעימות והאוכל באמת ניתן בשפע. אמא הייתה רזה מאוד לפני שהגיעה ועכשיו נראית הרבה יותר טוב ובאמת מצבה השתפר מאוד. יש פעילויות של מטפלת תעסוקתית מקסימה על בסיס יומיומי. ראינו כמה וכמה מקומות ובאמת שאנחנו מאוד מרוצים.

נטלי איילין

 • 2019 מאי

אבי נמצא בבית אבות בית גבריאל בחיפה כבר יותר משנה. אנחנו מרוצים מהמקום ובאמת הכל בסדר שם! אני מאוד ממליצה ויכולה לומר, כאחת שמבקרת שם כל יום שהמקום הוא מעולה עם טיפול טוב. מבחינת ניקיון, המקום תמיד נקי, מצוחצח ויש תמיד ריח נעים. החדרים גדולים ומרווחים והצוות דואג לאוורר את החדרים ולכן אין ריח רע, אפילו בשירותים. אבא הוא לא בררן ואוכל את האוכל בתיאבון, יש שם מטבח שמבשל באופן קבוע ולאחר הבישול מפזרים את האוכל בין הקומות. האוכל מוגש חם. יש לאבא כל מני פעילויות החל מקונצרטים, אפילו מגיעה זמרת לשיר להם. כל שבוע יש פעילות מוזיקלית וגם משהי שאחראית על קיום של פעילויות מגוונות כמו אומנות, משחקים ופעילויות ספורט. יש לאבא גם טיפולי פיזיותרפיה עם מכשור חדיש. הבית עצמו חדש מהניילונים ולכן גם המיטות ובכלל כל הריהוט והמקום חדשים. יש רופא בכל בוקר ואני מקפידה להתעדכן איתו ולומר לו אם אני חושבת שמשהו לא בסדר. הצוות עצמו חייכן ונחמד, יש הרבה אנשי צוות ולא מרגישה שחסר בכלל. המקום לא נמצא בקרבת בתי קפה או מרכזים מסחריים לכן אין לאן להוציא את אבא אך ברחבי הבית יש מקומות ישיבה וגם מרפסות עם נוף לים שנעים לשבת בהן. תמיד יש מספיק כיסאות ושולחנות לטובת המשפחות. מבחינת חנייה, קל למצוא חנייה.

אדלה קופרמן

 • 2019 אפריל

בעלי נכנס לבית גבריאל בחיפה לפני כשבועיים. דורון המנהל הוא בחור מעל ומעבר, קיבל אותנו בצורה מאוד יפה, המקום יוצא מן הכלל, נקי ועם ריח טוב. אני רוצה להודות לכל הצוות ממשפחת קופרמן ובעיקר לדורון המנהל, וואליד המטפל המסור ולאולגה אחת מהאחיות המקסימות.

להוספת חוות דעת